درباره ما

درباره ما

درباره ایران تصفیه

گروه صنعتی ایران تصفیه ، نماینده رسمی سیستم های تصفیه آب خانگی و صنعتی اسکای واتر، کلرواتر و همچنین نماینده رسمی سیستم های تصفیه آب خانگی و صنعتی کانادایی و تایوانی در ایران می باشد. گروه صنعتی ایران تصفیه به عنوان یک پیشرو خلاق در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم های تصفیه آب خانگی و صنعتی، فردای جدیدی را به ارمغان می آورد و مجموعه گوناگونی از محصولات را که مجهز به فناوری پیشرفته می باشند را معرفی می نماید تا زندگی مشتریان خود را ترقی بخشیده و راحتی بیشتری را تامین نماید . پس تصور نمایید چگونه خواهد بود که شما صاحب یکی از این محصولات باشید . گروه صنعتی ایران تصفیه با بهره گیری از سیستم های پیشرفته تصفیه آب خانگی و صنعتی، به همراه شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش متعهد و مسئول، در پهنه کشور عزیزمان ایران،حضوری فعال و ماندگاری را، نزدیک به یک دهه، با حضور فعال متخصصین مجرب خود داشته و توانسته تا به امروز بیش از 22000 مشترک را در سطح ایران خدمات و پشتیبانی دهد. این مجموعه توانمند با در اختیار داشتن محصولاتی با کیفیت، راز ماندگاری خود را، رقابت در کیفیت و سرعت در پاسخگویی به مشترکان و همچنین رقابت در قیمت می داند و این مهم، از اصول پایداری و جاودانگی ما می باشد . در این راستا، با جذب و سازماندهی نمایندگی های مجرب و ورزیده، خدماتی نوین و گسترده در جای جای کشور پهناورمان ایران، جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، داشته ایم و سعی در سرویس دهی به موقع و سریع بر اساس استانداردها و معیارهای روز اروپا گردیده است . امید است در سایه عنایات باریتعالی و پیشنهادات و انتقادات مصرف کنندگان محترم که عضو خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران تصفیه می باشند، قادر به تحقق اهداف خود مبنی بر مشتری مداری گردد .

  • کیفیت بالا
  • دقت بالا
  • ایمن
  • مطمئن

درباره ما

استراتژی ایران تصفیه

رسالت وجودی شرکت صنعتی ایران تصفیه ، ایجاد سازمانی است مبتنی بر مشتری مداری و احترام به حقوق مسلم آنان ،در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و اعتقاد به این امر که تمام اعتبار یک سازمان به وجود مشتریان آن میباشد. ایجاد سود آوری در کنار افزایش رضایتمندی مشتریان در تمامی فعالیت‌های مربوط به فروش و خدمات پس از فروش تاسیسات حرارتی، تاسیسات برودتی و دستگاه تصفیه آب تنها رمز بقا و برتری سهم بازار شرکت صنعتی ایران تصفیه به شمار میرود. این امر محقق نخواهد شد مگر با رهبری این بازار، از طریق رقابتی سالم و کسب رضایت مشتری بصورت متداوم که شرکت صنعتی ایران تصفیه با عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و ارائه کامل ترین خدمات تخصصی در صنعت تهویه مطبوع کشور گام مهمی را جهت نیل به اهداف بلند مدت شرکت برداشته است.

  • ساخت مدرنساخت مدرن و پیشرفته
  • محیط زیستدوست‌دار محیط زیست
  • ظاهری زیباظاهر جذاب و زیبا
  • قطعات برقیقطعات برقی با کیفیت
جهت همکاری و دریافت نمایندگی از شرکت ایران تصفیه در هر جای کشورمان که هستید می توانید با ما تماس بگیرید.
نصب کامل

نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب اسکای واتر به صورت رایگان انجام می شود.

پشتیبانی

تکنسین های در زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

ظاهری زیبا و مدرن

ظاهر زیبا و مدرن دستگاه های تصفیه آب اسکای واتر نشان از خلاقیت در طراحی آن می باشد.

اتصالات با کیفیت

کلیه اتصالات دستگاه های تصفیه آب اسکای واتر به صورت کاملا مطمئن و بدون نشتی انجام می شود.

 

ارزش های سازمانی شرکت صنعتی ایران تصفیه

احترام به مشتریان و خواسته های آنان
احترام به کارکنان، تعهد به پرورش استعدادها، اعتقاد به اصل هم افزایی و رعایت شایسته سالاری
احترام به شرکا و تامین کنندگان، و رعایت اصل ” انصاف ” برای حفظ منافع ذینفعان
توجه به کیفیت و فرهنگ برتری و تعالی
حفاظت محیط زیست و ادای حقوق شهروندی
رعایت اصل ” تقوی محوری ” در برخورد با ارزش‌ های ملی و بین المللی
که امید است با رعایت کامل این اصول از سوی مدیریت و پرسنل شرکت صنعتی ایران تصفیه بتوانیم موجبات رضایت مشتریان عزیز را در بالا ترین حد ممکن فراهم آوریم.